Teol Dil Okulları
Formu Doldurun

* Formu doldur anında 1250 tl indirim kazan.

Teol Dil Okulları İle Geleceğinizi, Başarınızı, Kariyerinizi, Hedeflerinizi Garanti Altına Alın

Neden İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  • ✔ Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.
  • ✔ Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.
  • ✔ Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.
  • ✔ TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.
  • ✔ TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Haftada 4 Gün Yoğun Programlar Bu Yaz 3 Seviye Tamamla

İngilizce Kursunda Dünya Standartlarında Eğitim
Temel seviye İngilizce kursunda kursiyer, genel olarak İngilizce ile tanışır ve temel bilgileri edinir. Öğrendiği dört temel zamanlar basit cümleler kurabilir, kendini kısaca ifade edebilecek düzeye ulaşır.
Orta düzey İngilizce kursunda, bireyin İngilizcesinin yapısal özelliklerini kavramış olarak, artık dilin inceliklerini öğrendiği ve uyguladığı, dört dil becerisindeki eksikliklerini giderdiği bir aşamadır. Bu düzeyde öğrenci, kendini daha rahat ifade edebilir.Belirli bir konuda düşüncelerini daha zengin bir sözcük dağarcığıyla dile getirebilir. Günlük yaşamda çok rahat iletişim kurabilir. Bu aşamaya ulaşmış bireyler, yapacakları bireysel çalışmalarla (kitap, dergi, gazete okumak; TV ve CD izlemek, ilgi alanlarına giren konulara yoğunlaşmak vb.) İngilizcelerini kullanılır duruma getirirler.
İleri seviye İngilizce kursunda öğrenciler genel İngilizce kazanımlarını daha yukarı çekerek, “Near Native Compendence” (anadili İngilizce olana yakın düzeyde dile hâkimiyet) seviyesine ulaşırlar.Akademik çalışmalar yapabilir.

Öğrenci Yorumları

Dil Eğitiminizi Daha Fazla Ertelemeyin...

customers

İngiltere’ de bulunduğum süre boyunca her şey çok güzeldi ve inanılmaz eğlendim. Benim için farklı bir deneyimdi. Londra’ nın tarihi dokusunu yakından görme ve aynı zamanda dil eğitimi alma fırsatına eriştiğim için şanslıyım.

Ali DEMİRER

customers

2 hafta boyunca hayatımın en güzel günlerimi geçirdiğimi söylerim. Londra’ da dolaşmak ve tarihi yerleri gezmek oldukça heyecan vericiydi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabiliyordum. Londra’ da bulunduğum süreci hiçbir zaman unutmayacağım. Orada bulunmamda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Berrak İNCİ

customers

4 hafta boyunca Londra’ da bulunmak inanılmaz keyifliydi. Hem şehri tanıma hem de gezebilme şansına eriştiğim için çok şanslıyım. TEOL’ e teşekkürler.

Duygu YÜZÜGÜLDÜ

customers

Londra’ da bulunmak inanılmaz eğlenceliydi. 2 hafta boyunca şehri tanıma imkanı elde ettim. Hem eğitim alıp hem de şehirde dolaşmak pratik yapmama imkan sağladı. Benim için farklı bir deneyimdi ve bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Emeği geçenlere teşekkürler.

Seyfi Orçun ORHAN